DĚTSKÝ TENISOVÝ KLUB SKUTEČ

       

Dětský tenisový klub Skuteč - HISTORIE -ROK 2014

Hráči DTK SKUTEČ - rozlučka červen 2014

Výsledky v soutěžích družstev 2014

Ve východočeských soutěžích smíšených družstev jsme již podruhé za sebou obsadili čtyři věkové kategorie. Po jednom družstvu jsme měli zastoupení v kategoriích Minitenist(děti 6-7let), Babytenis(děti 8-9let), Mladší žáci(děti 10-12let) a Starší žáci(děti 10-14let)


Minitenistům se stejně jako vloni nepodařilo navázat na předchozí úspěšné roky a ze skupiny se jim postoupit nepodařilo, když vyhráli až svá dvě poslední utkání s Moravskou Třebovou a ve své skupině se tak umístili na 3.místě. Zde podotýkám, že jsme se ve skupině kromě Moravské Třebové a Poličky potkali také s týmem Svitav, které v tomto roce došlo až do republikového finále, kde obsadilo historické 3.místo pro družstvo z Východních čech! Všechny zápasy naše družstvo odehrálo ve složení Adam Votava, Deniz Rybenský, Oliver Zavoral a Rozálie Wohlinová.

Ani Babytenisté nenavázali na předloňské historické umístění(5.místo ve VČ). Naše družstvo oslabené o Nelu Odehnalovou, kterou jsme zapůjčili ambicióznějšímu týmu z Hlinska, ve složení Kryštof Horák, Lukáš Dvořáček, Tomáš Paulus, Marek Krčil a Tomáš Vacek, se v šestičlenné skupině umístilo na 4. nepostupové pozici. Jsme si však vědomi, že pokud by naše družstvo hrálo v plné síle, včetně naší nejlepší babytenistky Nely, pravděpodobně by se nám tentokrát podařilo postoupit ze základní skupiny do vyřazovacích bojů!

Družstvo Mladších žáků naopak vylepšilo všechny dosavadní oddílové statistiky a až ve svém posledním utkání ve skupině B Pardubické krajské soutěže, v derby se sousedním Hlinskem, přišlo o postup do Pardubického krajského přeboru, když před tím dokázali přehrát družstva 1.VČ Tenisová Pardubice 9:0, Chrudim B 6:3, LTC Pardubice B 7:2 a Chrudim A 6:3. Tohoto pěkného výsledku naše družstvo dosáhlo i přesto, že naši tři nejlepší mladší žáci byli zapůjčeni na hostování do různých týmů účinkujících ve Východočeském oblastním přeboru a byli tam i výraznými oporami(Bohumil Bezdíček-Česká Třebová, Adéla Pečenková-Pernštýn Pardubice a Zuzana Sperátová-Tesla Pardubice). O 2.místo v Pardubické krajské soutěži se zasloužilo družstvo ve složení Tomáš Paulus, Vojtěch Brožka, Jan Bureš, Tomáš Vařejčko, Kryštof Šulc, Dominika Spilková a Adéla Burešová.

Také družstvo Staršího žactva ve své druhé soutěžní sezóně vylepšilo všechny dosavadní výsledky a v pětičlenné skupině B Pardubické krajské soutěže se vůbec nestratilo, když po těsných prohrách s Ledčí 3:6 a Havlíčkovým Brodem 4:5 v posledních dvou utkáních zvítězilo - s Chrudimí B 6:3 a v derby s Hlinskem také 6:3. Obsadilo tak lichotivé 3.místo v soutěži a již nyní jsme plni očekávání, jak se nám bude dařit v příštím roce! V jednotlivých utkáních se prostřídali tito hráči - Šimon Novotný, Bohumil Bezdíček, Damián Pavliš, Petr Štikar, Vojtěch Brožka, Jan Bureš, Tomáš Paulus a Natálie Hetfleišová, Adéla Pečenková, Zuzana Sperátová, Jana Kotvasová a Adéla Bohatá

Kromě všech výše uvedených hráčů nás v soutěžích družstev již tradičně reprezentovaly naše dvě nejlepší starší žákyně - Eliška Pečenková a Hanka Bezdíčková - které s týmem TK Pernštýn Pardubice obsadily krásné 2.místo v nejvyšší oblastní soutěži - Východočeském oblastním přeboru a jen těsně jim unikl postup na MČR družstev. Zároveň pak pomohli svými výkony k postupu družstva 1.VČ Tenisová Pardubice do krajského přeboru v kategorii dorost!

Výsledky na turnajích jednotlivců a individuální úspěchy našich hráčů v roce 2014

V porovnání s loňským rokem přišlo opět vylepšení oddílových statistik a tak jsme sami zvědaví, kdy se to začne lámat druhým směrem. Zatím si tedy stále užíváme stupňující výsledkový trend. V záplavě úspěšných výsledků(naši hráči vybojovali na oficiálních turnajích ČTS celkem 90medailových umístění a z toho 26 prvních, 35 druhých a 29 třetích míst), které se odrazili i ve výborných umístěních jednotlivých hráčů na žebříčcích ČTS, si asi nejvíce považujeme úspěšných umístění na VČ oblastních přeborech - Nela Odehnalová 2xdruhé místo Babytenis, Eliška Pečenková 2.místo dvouhra Starší žákyně, Hanka Bezdíčková 3.místo dvouhra Starší žákyně a Eliška s Hankou společně 2x druhé místo čtyřhra Starší žákyně - a i úspěšná deblová vystoupení Hanky s Eliškou na "Béčku" v České třebové - 1.místo - a na "Áčku" v Pelhřimově - 3.místo! Mezi velké osobní úspěchy Elišky lze pokládat i dvojnásobná nominace na MČR jednotlivců(v zimě i v létě) a i přesto, že zde nezaznamenala již žádný výrazný výsledek, bude na tuto účast v budoucnu jistě ráda vzpomínat! Podrobné výsledky všech našich hráčů najdete v níže uvedeném souhrném průběžném přehledu!


Historicky nejlepšími jsou i umístění některých našich hráčů v oficiálních celostátních a oblastních žebříčcích, sestavovaných každoročně Českým tenisovým svazem podle dosažených výsledků na individuálních turnajích a v soutěžích družstev (viz stručný přehled všech našich hráčů v pravém sloupci).

" Skutečská žákovská liga 2014 ". Již čtvrté pokračování naší interní oddílové soutěže, umožňující hrát svá "soutěžní" utkání i hráčům neregistrovaným, či těm, kteří se jiných turnajů nezúčastňují. A jelikož je systém Skutečské žákovské ligy nastaven tak, aby se spolu utkávali vždy pokud možno herně co nejvyrovnanější hráči (podle aktuálního pořadí v interním oddílovém žebříčku), můžou se této soutěže účastnit hráči na všech výkonnostních úrovních. Zkrátka každý, kdo si chce jen trochu zasportovat. Letošního ročníku, ve kterém se nám podařilo úspěšně odehrát čtyři soutěžní kola, se zúčastnilo 41 hráčů. Na konci roku jsme pak v rámci našeho Vánočního raketlonu vyhodnotili vždy tři nejlepší hráče v jednotlivých věkových kategoriích. A to:

V kategorii Babytenis se na prvních třech místech SŽL 2014 umístili: 1.Marek Krčil, 2.Tomáš Paulus, 3.Kryštof Horák. Nejlepším babytenistou roku se ale stala Nela Odehnalová, která nebyla v SŽL 2014 klasifikována, neboť se zúčastnila jen jednoho soutěžního kola (dle pravidel SŽL 2014 byla totiž nutná účast minimálně ve dvou hracích kolech).

V kategorii Mladší žactvo bylo umístění v SŽL 2014 následující: 1.Adéla Pečenková, 2.Bohumil Bezdíček, 3.Zuzana Sperátová. Tenistou roku v této kategorii se stala díky umístění v SŽL 2014 Adéla Pečenková.

Kategorie Starší žactvo v SŽL 2014 dopadla takto: 1.Hana Bezdíčková, 2.Eliška Pečenková, 3.Natálie Hetfleišová. Tenistou roku v této kategorii se díky tomu stala Hana Bezdíčková.

Kategorie dorost byla letos vyhlašována poprvé a pořadí v SŽL 2014 bylo: 1.Natálie Vašulínová, 2.Jana Kotvasová, 3.Kristýna Jiroutková. Tenistou roku v této kategorii se díky tomu stala Natálie Vašulínová.

Podrobné výsledky ze všech odehraných kol SŽL 2014 najdete zde!

31.12.2014 - Další medailové úspěchy našich hráčů na turnajích ČTS!

- V předvánočním a mezivánočním období jsme opět zaznamenali několik výborných umístění našich hráčů na turnajích ČTS včetně několika turnajových vítězství, což se podařilo hned čtveřici našich hráčů. Níže proto přinášíme přehled všech zajímavých výsledků našich hráčů!
Nela Odehnalová(2005)
- mladší žákyně "C5" - Tempo Praha(13.12.) -
2.místo - dvouhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4"- VČ Tenisová Pardubice(20.12.) -
1.místo - dvouhra, 2.místo čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "B8" - TK Znojmo(27.12.) -
2.místo čtyřhra! - Podrobně zde!

Bohumil Bezdíček(2004)
- mladší žáci "C5" - Spartak Polička(20.12.)
- 1.místo - dvouhra, 1.místo čtyřhra! - Podrobně zde!
- mladší žáci "B12"- HTK Třebíč(27.12.)
- 5.místo čtyřhra! - Podrobně zde!

Zuzana Sperátová(2003)
- mladší žákyně "C4" - LTC Vysoké Mýto(13.12.)
- 1.místo - dvouhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - MO přebor Pardub.kraje - Č.Třebová(27.12.)
- 3.místo - dvouhra! - Podrobně zde!

Adéla Pečenková(2003)
- mladší žákyně "C4" - LTC Vysoké Mýto(13.12.)
- 2.místo - dvouhra! - Podrobně zde!
- mladší žákyně "C4" - MO přebor Pardub.kraje - Č.Třebová(27.12.)
- 1.místo - dvouhra! - Podrobně zde!

Eliška Pečenková(2000)
- dorostenky "C4" - Spartak Polička(20.12.) - 3.místo čtyřhra! - Podrobně zde!

Hana Bezdíčková(2001)
- starší žákyně "B9" - TJ Radlice(13.12.) - 3.místo čtyřhra! - Podrobně zde!

- dorostenky "C4" - Spartak Polička(20.12.) - 3.místo - dvouhra, 1.místo čtyřhra! - Podrobně zde!

22.12.2014 - Výsledky Vánočního Raketlonu 2014

Třetího ročníku již tradičního oddílového raketového trojboje(badminton, líný tenis, ping-pong) se zúčastnilo celkem 34 dětí. Všichni účastníci raketlonu předvedli bojovné výkony v duchu fairplay... Úspěšným medailistům gratulujeme, nejvíce si však ceníme samotné účasti všech hráčů, kteří se přišli na náš turnaj především pobavit a utužit tak náš tenisový kolektiv. U těch nejmladších si pak ceníme jejich odvahy bojovat proti starším a zkušenějším protihráčům... níže Vám přinášíme konečné celkové výsledky!

"Mladší" - ročníky 2004 a mladší -1.-2.místo - Paulus Tomáš a Krčil Marek, 3.místo - Horák Kryštof, 4.-5.místo - Paulus Patrik a Vacek Tomáš, 6.místo - Váňová Katka, 7.místo - Vladyková Nikola, 8.-9.místo - Zavoral Oliver a Pavlišová Katka, 10.-12.místo - Myšková Adéla a Kučerová Viktorka, 13.místo - Votava Adam, 14.místo - Paulus Matyáš

"Starší" - ročníky 2001-2003 - 1.-2.místo - Bezdíček Bohumil a Pečenková Adéla, 3.místo - Paulus Tomáš, 4.-5.místo - Čmelík Jan a Sperátová Zuzana, 6.místo - Odehnalová Nela, 7.místo - Spilková Dominika, 8.místo - Burešová Adéla, 9.-10.místo - Vařejčko Tomáš a Brožka Vojtěch, 11.-12.místo - Votava Martin a Pavliš Damián

"Dorost" - ročníky 1998-2000 - 1.místo - Bezdíčková Hana, 2.místo - Pečenková Eliška, 3.místo - Jiroutková Kristýna, 4.místo - Štikarová Markéta, 5.místo - Štikar Petr, 6.místo - Sperátová Michaela, 7.-8.místo - Burešová Kristýna a Macháček Dan

Součástí akce bylo kromě vyhlášení výsledků Vánočního raketlonu také vyhlášení výsledků celoroční oddílové tenisové soutěže - Skutečské žákovské ligy 2014 - a současně s tím také nejlepších tenistů za rok 2014 v 5 věkových kategoriích!(Pozn.autora - kategorie SŽL 2014 jsou děleny jinak než kategorie ve vánočním raketlonu!)

Minitenis do SŽL 2014 nebyl již tradičně zapojen, neboť se hraje na hřišti jiných rozměrů. Nebránilo nám to však vyhlásit nejlepšího minitenistu roku, kterým se stal Adam Votava

V kategorii Babytenis se na prvních třech místech SŽL 2014 umístili: 1.Marek Krčil, 2.Tomáš Paulus, 3.Kryštof Horák. Nejlepším babytenistou roku pak stala Nela Odehnalová, která nebyla v SŽL 2014 klasifikována, neboť se zúčastnila jen jednoho soutěžního kola (dle pravidel SŽL 2014 byla totiž nutná účast minimálně ve dvou hracích kolech).

V kategorii Mladší žactvo bylo umístění v SŽL 2014 následující: 1.Adéla Pečenková, 2.Bohumil Bezdíček, 3.Zuzana Sperátová. Tenistou roku v této kategorii se stala díky umístění v SŽL 2014 Adéla Pečenková.

Kategorie Starší žactvo v SŽL 2014 dopadla takto: 1.Hana Bezdíčková, 2.Eliška Pečenková, 3.Natálie Hetfleišová. Tenistou roku v této kategorii se díky tomu stala Hana Bezdíčková.

Kategorie dorost byla letos vyhlašována poprvé a pořadí v SŽL 2014 bylo: 1.Natálie Vašulínová, 2.Jana Kotvasová, 3.Kristýna Jiroutková. Tenistou roku v této kategorii se díky tomu stala Natálie Vašulínová.

7.12.2014 - Úspěchy našich hráčů na turnajích ČTS!

- Posledním listopadovým a prvním prosincovým víkendem se již naplno rozběhla nová tenisová sezóna... A našim zástupcům se hned na úvod poměrně dařilo! Přinášíme zde proto krátký přehled medailových umístění našich hráčů(včetně Nely Odehnalové, která sice od této sezóny přestoupila do TC DTJ Hradec Králové, avšak stále zůstává i naším členem, takže zde budeme nadále uvádět i její výsledky!)
Nela Odehnalová(2005) - mladší žákyně"C4"- TK Znojmo(29.11.) -
2.místo - čtyřhra! - Podrobně zde!
Bohumil Bezdíček(2004) - mladší žáci"C5"- Vysoké Mýto(6.12.)
- 1.místo - dvouhra, 2.místo čtyřhra! - Podrobně zde!
Zuzana Sperátová(2003) - mladší žákyně"C6"- Polička(6.12.)
- 3.místo dvouhra, 2.místo čtyřhra! - Podrobně zde!
Adéla Pečenková(2003) - mladší žákyně"C6"- Polička(6.12.)
- 2.místo dvouhra, 2.místo čtyřhra! - Podrobně zde!
Eliška Pečenková(2000) - dorostenky"C4"- Zábřeh(6.12.) - 1.místo čtyřhra! - Podrobně zde!

1.11.2014 - Rekonstrukce tenisových kurtů

- Jak již asi všichni vědí, během několika říjnových týdnů se naplno rozeběhla rekonstrukce našich tenisových kurtů. Konkrétně tedy rekonstrukce kurtu číslo 3, díky které na jeho místě vznikne prostor pro kurty dva. Od příštího roku tedy(samozřejmě pokud se podaří tuto rekonstrukci dotáhnout do konce) budeme mít k dispozici celkem čtyři kurty, což považujeme za důležitý krok k dalšímu rozvoji našeho tenisového klubu! Vzhledem k tomu, že tato rekonstrukce doposud probíhala svépomocí, děkujeme tímto všem, kteří přiložili ruku k dílu a to počínaje geodetickými prácemi Jardy Hetfleiše a konče cateringovými službami Vaška Jiroutka. Naše díky patří hlavně také "stavbyvedoucímu" Tomáši Paulusovi a hojnému počtu brigádníků, bez kterých bychom měli náš čtvrtý kurt zatím jen na papíře. Neméně důležitá je pro nás i finanční výpomoc města, pro které se již snad (konečně! po šesti letech existence!) náš oddíl stal také viditelným... Pro nás tenisty je to dobré znamení, že bychom do budoucna mohli mít pro svou práci s mládeží zase o něco lepší pozici mezi ostatními skutečskými spolky... A pokud budeme i nadále "vidět", snad se jednou dočkáme i opravdového tenisového zázemí!

31.10.2014 - NAŠI HRÁČI NA ŽEBŘÍČCÍCH ČTS ZA ROK 2014!

Tak jako každým rokem ČTS zveřejnil oficiální žebříčky všech registrovaných hráčů v kategoriích počínaje mladším žactvem a konče dospělými! Přinášíme zde proto umístění všech našich hráčů, kterým se díky jejich výsledkům do žebříčku podařilo dostat! (v závorce je vždy pořadí v celostátním žebříčku a ve východočeském oblastním žebříku)

Mladší žáci: Bezdíček Bohumil (225.v ČR, 29.ve VČ = doposud nejlepší umístění našeho kluka v žebříčku ČTS), Bureš Jan (1153.v ČR, 147.ve VČ), Paulus Tomáš (1527.v ČR, 191.ve VČ), Vařejčko Tomáš (1668.v ČR, 201.ve VČ), Brožka Vojtěch (1748.v ČR, 206.ve VČ)

Mladší žákyně: Pečenková Adéla (119.v ČR, 10.ve VČ), Sperátová Zuzana (145.v ČR, 13.ve VČ), Spilková Dominika (544.v ČR, 56.ve VČ), Burešová Adéla (642.v ČR, 69.ve VČ), Vladyková Nikola (802.v ČR, 88.ve VČ)

Starší žákyně: Bezdíčková Hana a Pečenková Eliška (53.v ČR, 5.ve VČ = shodné rekordní umístění našich tradičních opor), Pečenková Adéla (443.v ČR, 38.ve VČ), Sperátová Zuzana (714.v ČR, 69.ve VČ)

Dorostenky: Pečenková Eliška (220.v ČR, 26.ve VČ), Bezdíčková Hana (234.v ČR, 29.ve VČ)Všem, kteří se umístili a většinou i vylepšili své osobní či oddílové statistiky, ..gratulujeme! V ostatních kategoriích jsme doposud nikdy žádného hráče v žebříčku ČTS neměli!

5.-6.10.2014 VÝSLEDKY Z FINÁLOVÉHO KOLA SKUTEČSKÉ ŽÁKOVSKÉ LIGY 2014!

O prvním říjnovém víkendu jsme odehráli závěrečné kolo SŽL. Finálového kola se zúčastnilo celkem 26 hráčů. Bylo to méně hráčů, než jsme si přáli, ale vzhledem k tomu, že jsme toto kolo museli odehrát již jen na dvou kurtech, bylo to nakonec tak akorát, aby jsme stihli odehrát potřebný počet utkání. Pokud se nám příští rok na jaře podaří dotáhnout do konce rozšíření našich kurtů, budeme mít ke všem námi pořádaným soutěžím o něco větší prostor a průběh všech soutěží tak bude rychlejší a plynulejší. Pro rozvoj našeho oddílu to bude jedna z nejdůležitějších událostí na našich kurtech v celé oddílové historii.
Podrobné výsledky ze všech odehraných kol SŽL 2014 najdete zde!

2.10.2014 - V ZÁŘÍ SE NA NAŠICH KURTECH KONALI TAKÉ ČTYŘI CELOSTÁTNÍ TURNAJE (babytenis, starší žákyně, dorostenky a minitenis)!

Díky zraněním některých hráčů či termínové kolizi s jiným sportem(např.fotbalisti), jsme tentokrát na domácích kurtech neměli příliš početné zastoupení... za zmínku tedy stojí alespoň např. 2.místo ve dvouhře Hanky Bezdíčkové na turnaji dorostenek (20.9.).... či 3.místo ve čtyřhře Adélky Pečenkové a Zuzky Sperátové (věkem ještě mladších žákyň)na turnaji starších žákyň(13.9). Z ostatních našich hráčů měl nejblíže k medaili asi Adama Votava, který(jak už jsme se zmínili dříve) na turnaji v minitenisu (28.9.) vyhrál svou základní skupinu. Ve čtvrtfinále však po boji(a asi i díky zbytečné nervozitě) těsně prohrál a obsadil tak konečné 5.místo!......

Foto zleva:
14.9. - Starší žákyně-dvouhra - 2.místo: Procházková Anežka(Poděbrady), 1.místo: Lamiová Klára(Lázně Bělohrad)
14.9. - Starší žákyně-čtyřhra - 2.místo: Štorková Michaela(Hlinsko)+Beladová Markéta(Hradec Králové), 1.místo: Procházková+Lamiová
21.9. - Dorostenky-dvouhra - zprava - 1.místo: Kmošková Natálie(Tesla Pardubice), 2.místo: Bezdíčková Hana(DTK Skuteč)

1.10.2014 - SOUHRN NEJZAJÍMAVĚJŠÍCH LETNÍCH VÝSLEDKŮ NAŠICH ZÁSTUPCŮ NA OFICIÁLNÍCH TURNAJÍCH ČTS(ČERVENEC-ZÁŘÍ 2014)!

Jelikož posledním zářijovým víkendem skončila oficiální turnajová sezóna ČTS, dovolujeme si tímto všem našim tenisovým fandům přinést souhrn nejzajímavějších tenisových výsledků našich zástupců, kteří ani v létě nelenili a hájili naše barvy na oficiálních turnajích ČTS.

Nela Odehnalová(2005) - babytenistka:
Nela
se v létě zúčastnila prestižní série turnajů - Sparta Prince Babytenis Tour - pořádaných v pražské Stromovce(Sparta Praha) (jsou to 4 základní turnaje, ze kterých postupuje 9 nejlepších na závěrečný Masters turnaj)
28.6. - 5. místo
12.7. - 2. místo
9.8. - 3. místo
26.8. - 3. místo
14.9.
- Po základních 4 turnajích postoupila Nela do závěrečného Masters kde obsadila konečné 5. místo!
7.9. - Agrofert Prostějov - Babolat Tour - 4.místo.
21.9.
- ŽLTC Brno - Babolat Tour - další díl série kvalitně obsazených turnajů na Moravě - 1.místo!
5.10.
- Finálový turnaj Babolat Tour - TC MJ Tenis Brno - Nela nestačila jen na Tomajkovou z Prostějova - 2. místo! Gratulujeme! 

Tomáš Paulus(2005), Marek Krčil(2006) - babytenisté:
Tomáš
s
Markem se v létě i díky mnoha kolizím s fotbalem(bohužel i včetně našeho domácího turnaje) zúčastnili jediného turnaje:
20.9. - Vysoké Mýto - Marek obsadil 9.místo, když zvítězil v turnaji útěchy a Tomáš obsadil 11.místo. Podrobněji zde!


Bohumil Bezdíček(2004) - mladší žák:
"Bóďa"
potvrdil i v létě naše předpoklady, že se stává naším průkopníkem mezi kluky, který se dokáže prosazovat pravidelně na turnajích ČTS. V létě se zúčastnil tří kvalitně obsazených turnajů kategorie "B" a v Jičíně na turnaji kat."C" došel až do finále!
5.7. - LTC Tábor "B" - druhé kolo - podrobně zde
9.8. - TC Jičín "C" - 2.místo dvouhra, 3.místo čtyřhra - podrobně zde
20.9. - TK Pelhřimov "B" - čtvrtfinále - podrobně zde
27.9. - TK Česká Třebová "B" - druhé kolo - podrobně zde


 Adéla Pečenková(2003) - mladší žákyně:

Adélka se v létě zúčastnila celkem 5x turnaje mladších žákyň a 2x turnaje starších žákyň, ze kterých si odvezla celkem 8 medailových umístění(z toho 5 x ve čtyřhře a 3 x ve dvouhře). Přehled zajímavých výsledků a medailových turnajů zde uvádíme!
12.7. - TK Hlinsko - starší žákyně "C" - 1.místo čtyřhra (společně se svou sestrou Eliškou) - podrobně zde
19.7. - Spartak Polička - mladší žákyně "C" - 1.místo dvouhra a 1.místo čtyřhra - podrobně zde
23.8. - TK Hlinsko - mladší žákyně "C" - 1.místo dvouhra a 1.místo čtyřhra(se Zuzkou Sperátovou) - podrobně zde
30.8. - Spartak Polička - mladší žákyně "C" - 2.místo dvouhra a 2.místo čtyřhra - podrobně zde
13.9. - DTK Skuteč - starší žákyně "C" - 3.místo čtyřhra(se Zuzkou Sperátovou) - podrobně zde
20.9. - MAS Sezimovo Ústí - mladší žákyně "B" - čtvrtfinále čtyřhry(se Zuzkou Sperátovou) - podrobně zde


Zuzana Sperátová(2003) - mladší žákyně:

Zuzka se v létě zúčastnila 5x turnaje mladších žákyň a 1x turnaje starších žákyň, ze kterých si odvezla celkem 7 medailových umístění(z toho 4 x ve čtyřhře a 3 x ve dvouhře). Zde je opět přehled jejích zajímavých výsledků a medailových turnajů!

12.7. - TO TJ Svitavy - mladší žákyně "C" - 2.místo dvouhra a 1.místo čtyřhra - podrobně zde
16.8. - Spartak Kutná Hora - mladší žákyně "C" -
2.místo dvouhra a 2.místo čtyřhra - podrobně zde

23.8. - TK Hlinsko - mladší žákyně "C" - 2.místo dvouhra a 1.místo čtyřhra(s Adélkou Pečenkovou) - podrobně zde

13.9. - DTK Skuteč - starší žákyně "C" - 3.místo čtyřhra(s Adélkou Pečenkovou) - podrobně zde

20.9. - MAS Sezimovo Ústí - mladší žákyně "B" - čtvrtfinále čtyřhry(s Adélkou Pečenkovou) - podrobně zde

Hana Bezdíčková(2001) - starší žákyně:
Hanka, která se svými výkony stabilně patří do Východočeské špičky ve své věkové kategorii, se již soustředí spíše na kvalitněji obsazené turnaje kategorie "B" či "A" a neztratí se ani na turnajích mezi dorostenkami! I v létě jsme se od ní dočkali několika zaznamenáníhodných výsledků. Zvláštní zmínku si pak zaslouží dosažené výsledky ve čtyřhrách - společně se svou tréninkovou partnerkou Eliškou Pečenkovou - kde se projevila v maximální míře jejich sehranost. Mezi nejhodnotnější výsledky naše oddílu vůbec totiž řadíme např. 3.místo ve čtyřhře z "Áčkového" turnaje v Pelhřimově, když naše děvčata ve čtvrtfinále po výborném výkonu vyřadili první nasazený pár turnaje Slezáková(TK SK Zlín)/Laboutková(LTC Modřany 2005). Připsali si tak mimo jiné "skalp" aktuální mistryně české republiky kategorie starších žákyň - Anety Laboutkové! Stručný přehled i dalších turnajových výsledků si můžete prohlédnout níže.
30.6. - TK Most - starší žákyně "A" - čtvrtfinále čtyřhry - podrobně zde
9.8. - LTK Liberec - starší žákyně "B" - čtvrtfinále dvouhra a 2.místo čtyřhra(s Eliškou) - podrobně zde
27.8. - TK Pelhřimov - starší žákyně "A" - 3.místo čtyřhra(s Eliškou) - podrobně zde
20.9. - TK Holice - starší žákyně "C" - 1.místo čtyřhra - podrobně zde
20.9. - DTK Skuteč - dorostenky "C" -
2.místo dvouhra - podrobně zde

Eliška Pečenková(2000) - starší žákyně:
Eliška, podobně jako Hanka, zažila letos asi doposud nejúspěšnější sezónu. A to i přes to, že její výkonnost byla občas kolísavá a to i díky několika menším zraněním. Vždyť už výše zmíněné úspěchy ve čtyřhře společně s Hankou či samotná dvojnásobná účast na Mistrovství ČR(v létě i v zimě) hovoří sami za sebe a patří mezi historicky největší oddílové úspěchy. Občas Eliška také nakukovala i do dorostenecké kategorie. Nejzajímavější výsledky si můžete prohlédnout níže.
12.7. - TK Hlinsko - starší žákyně "C" - 1.místo dvouhra a 1.místo čtyřhra (se svou sestrou Adélou) - podrobně zde
28.7. - MČR starších žákyň - Frýdlant nad Ostravicí - prohra v 1.kole dvouhry i čtyřhry - podrobně zde
9.8. - LTK Liberec - starší žákyně "B" - 2.místo čtyřhra(s Hankou) - podrobně zde
16.8. - TOTJ Tesla Pardubice - dorostenky "C" - 3.místo dvouhra - podrobně zde
27.8. - TK Pelhřimov - starší žákyně "A" - 3.místo čtyřhra(s Hankou) - podrobně zde

Ostatní naši svěřenci, se zatím turnajů zúčastňují spíše sporadicky a většinou pouze pokud pořádáme turnaj na domácí půdě! Přesto jsme rádi, že i další naši tenisté využili možnost zúčastnit se některého z námi pořádaného turnaje, zařazeného do oficiálního kalendáře ČTS, na kterém mohli nasát atmosféru skutečného tenisového turnaje a získat cenné herní zkušenosti, které jenom trénováním samotným nikdy nezískají. Mezi těmito odvážlivci byli Markéta Štikarová a Kristýna Burešová(obě kategorie dorost), Katka Pavlišová(babytenis), Oliver Zavoral, Adam Votava, Rozálie Wohlinová a Jan Kunhart(všichni minitenis). Nejblíže k medailovému umístění měl z těchto našich hráčů asi Adama Votava, který na našem turnaji - DTK Skuteč MinitenisCup - 28.9. - vyhrál svou základní skupinu. Ve čtvrtfinále však po boji(a asi i díky zbytečné nervozitě) těsně prohrál a obsadil tak konečné 5.místo!
Věříme, že v příštím roce se opět trochu rozšíří řady aktivnějších hráčů, kteří občas navštíví i nějaký ten venkovní tenisový turnaj. V minulosti se nám již mnohokrát potvrdilo, že největšími oporami v soutěžích družstev se poté stávají především hráči s turnajovými zkušenostmi. Zde asi více než jinde platí jedna sportovní pravda - kdo se chce naučit vyhrávat, musí se nejdříve naučit také prohrávat!

26.6.2014 - výsledky - 3.KOLO SKUTEČSKÉ ŽÁKOVSKÉ LIGY 2014 A ROZLUČKA S JARNÍ SEZÓNOU !

Poslední školní týden, tj. v pondělí 23.6. a ve čtvrtek 26.6. proběhlo 3.kolo SŽL za účasti 36.hráčů. Dva vítězné zápasy a tedy většinou i posun žebříčkem vzhůru zaznamenali - Hana Bezdíčková, Adéla Pečenková, Zuzana Sperátová, Tomáš Paulus, Jan Bureš, Jan Čmelík, Marek Krčil, Anna Váňová, Lukáš Dvořáček a Tomáš Vacek! Hrací termín 4.kola SŽL zatím není stanoven a bude se hrát pravděpodobně v druhé polovině srpna, na začátku podzimní tréninkové sezóny. Včas se ho všichni dozvíte!

Zároveň jsme se za příjemného letního počasí rozloučili s jarní sezónou 2014 a to turnajem v petanque... Soutěžili jsme v kategorii děti a dospělí. V turnaji dospělých zvítězil Tomáš Paulus před Vaškem Spilkou a Jardou Hetfleišem. V kategorii děti zvítězila Jana Kotvasová před Kristýnou Burešovou a Adélkou Burešovou! Na závěr jsme pak vyhodnotili a ocenili kromě soutěží v Petanque i účast a medilová umístění našich týmů v oficiálních soutěžích družstev 2014!
Věříme, že se všichni zúčastnění dobře bavili a přejeme všem příjemné prožítích letních prázdnin. A hlavně doufáme, že ani v letní tréninkové pauze nebudete zahálet. Upozorňujeme a připomínáme, že všichni členové našeho oddílu, kteří mají zaplaceny členské příspěvky, mohou celé léto navštěvovat skutečské tenisové kurty zdarma! Rezervaci kurtu provedete a klíče od kurtů a naší boudy s tenisáky si vyzvednete vždy na recepci sportovní haly. Stačí vždy nahlásit, že jste členem oddílu. Skupinové tréninky začnou opět cca ve druhé polovině srpna!

14.6.-15.6.2014 - Výsledky z 5.kola soutěží družstev!

Pátého hracího kola soutěží družstev se zúčastnili z našich týmů už jen Mladší žáci a Babytenisté. Minitenisté a Starší žáci dohráli již v minulém hracím kole a shodně si svými vítězstvími zajistili třetí místa ve svých skupinách. Babytenistům nakonec medaile unikla o jediný game díky nešťastné porážce ve druhém zápase s Pernštýnem. Nyní, v souboji s favorizovaným Hlinskem, které je jedním z favoritů letošního VČ Přeboru, se našim hráčům podařilo vybojovat jen několik málo gamů. Mladší žáci poprvé v sezóně nestačili na svého soupeře, když se jim v jinak vyrovnaném utkání s Hlinskem v přímém souboji o první místo ve skupině nepodařilo vyhrát ani jedinou čtyřhru. Umístili se tak na pěkném druhém místě ve své skupině Pardubické krajské soutěže! 

Sobota 14.6. - Babytenis - VČ Přebor Pardubicko sk.B - DTK Skuteč - TK Hlinsko 0:6 - Jednoznačná prohra s favoritem letošních VČ Přeborů. Hráli - Kryštof Horák, Marek Krčil, Tomáš Paulus II a Lukáš Dvořáček. Podrobné výsledky z utkání zde!

Neděle 1.6. - Mladší žactvo - Pard.kr. soutěž sk.B - TK Hlinsko - DTK Skuteč 6:3 - Závěrečná prohra v přímém souboji znamená konečné druhé místo v Pardubické krajské soutěži. Hráli - Vojtěch Brožka, Jan Bureš, Tomáš Vařejčko, Kryštof Šulc, Dominika Spilková, Adéla Burešová. Podrobné výsledky z utkání zde!

Děkujeme všem hráčům za zodpovědný přístup k soutěžím družstev v této sezóně a za vzornou reprezentaci našeho oddílu!Do soutěží družstev zasáhli také další naši hráči zapůjčení na hostování do jiných oddílů.

Babytenis - Nela Odehnalová (TK Hlinsko - VČ Přebor Pardubicko B)

Mladší žactvo - Bohumil Bezdíček (TK Česká Třebová - VČ Přebor)
                        - Adéla Pečenková (TK Pernštýn Pardubice - VČ Přebor)
                        - Zuzana Sperátová (Tesla Pardubice A - VČ Přebor)

Starší žactvo - Hana Bezdíčková a Eliška Pečenková (TK Pernštýn Pardubice - VČ Přebor)

Dorost - Eliška Pečenková a Hana Bezdíčková (1.VČ Tenisová Pardubice - Pard.kraj.soutěž B)
            - Markéta Štikarová (TK Náchod - Královéhradecký kraj.přebor)


7.-8.6.2014! Výsledky našich hráčů na turnajích ČTS:

Tento víkend měly soutěže družstev přestávku a byl vyhrazen Východočeským oblastním přeborům v kategoriích babytenis, starší žactvo a dospělí.
VČ Přeborů Starších žákyň v České Třebové se zúčastnily i dvě naše v současnosti nejlepší hráčky - Eliška Pečenková a Hana Bezdíčková. Na rozdíl od zimních halových přeborů tentokrát nedošlo k žádným překvapivým výsledkům. Hráčky většinou splnily papírové předpoklady a potvrdily svá žebříčková postavení před tímto turnajem. Obě naše reprezentantky vyřadila shodně první nasazená hráčka - Kristýna Kvochová z Trutnova - Elišku ve čtvrtfinále a Hanku v semifinále. Hanka tak do oddílové medailové sbírky přidala krásné 3.místo ze dvouhry (Eliška obsadila rovněž pěkné 5.místo), když v napínavém souboji o 3.místo a 1.náhradnici na mistrovství ČR za VČ oblast, přetlačila ve třech setech a velkém horku Adrianu Kovářovou z České Třebové.
Rovněž ve spolené čtyřhře naše děvčata potvrdila jako druhý nasazený pár svou pozici, když nestačila jen na první nasazenou dvojici - Kvochová(Trutnov)/Fiedlerová(Náchod). Finálová účast a 2.místo ze čtyřhry z těchto přeborů se tak řadí mezi největší oddílové úspěchy vůbec a i předvedená hra nám dává naději na další úspěšné výsledky do budoucna. Podrobné výsledky našich děvčat z VČ Přeborů si prohlédněte zde!
Finalisté čtyřhry VČ Přeborů St.žákyň: Kvochová/Fiedlerová a Bezdíčková/Pečenková

VČ Přeborů v Babytenisu ve Vysokém Mýtě se zúčastnila jediná naše hráčka - Nela Odehnalová. Její ambice však byly rovněž medailové. Nela nakonec nestačila jen na Jansovou Elišku ze Dvora Králové se kterou se potkala až ve finále turnaje, takže z toho bylo opět krásné 2.místo. A pro nás další medaile z VČ Přeborů do oddílové sbírky. Nele k výsledku blahopřejeme. Podrobné výsledky z turnaje najdete zde!
Medailisté z VČ Přeborů Babytenistek. Druhá z prava Nela Odehnalová

Na domácích kurtech jsme pak pořádali oficiální celostátní turnaj mladších žákyň kategorie "C" - DTK SKUTEČ CUP 2014. V opravdu letním počasí se turnaje zúčastnilo 19 malých tenistek a z toho 6 našich hráček - Andrea Zoulíková, Nikola Vladyková, Adéla Burešová, Dominika Spilková, Zuzana Sperátová a Adéla Pečenková. Andrejka s Nikolkou sbíraly své vůbec první turnajové zkušenosti. O to překvapivější bylo pro nás vítězství Nikoly nad Chocholoušovou z Chrudimi, čímž si zajistila umístění v žebříčku ČTS za letošní rok. Andrea podle našich předpokladů nestačila na mnohem zkušenější Podškubkovou z Jihlavy. Dominice los přidělil hned do prvního kola těžkého soupeře - Jedličkovou z Hradce Králové. Potěšilo nás naopak vítězství Adélky B. nad Postupovou z Chrudimi. Naše medailové ambice zcela naplnily naše dvě herně nejzkušenější mladší žákyně Zuzana a Adéla P., když jejich vzájemný souboj byl až ten finálový. Zuzka na cestě do finále vyřadila Brabcovou z Chotěboře, Blaščíkovou z Pardubic a první nasazenou Rožboudovou z Třeboně. Adélka si poradila s Řezníčkovou z Kunštátu, naší Nikolou V. a Vítkovou z Pardubic. Vyrovnané a bojovné tříhodinové finálové utkání pro sebe rozhodla Adélka až ve třetím setu, když ve velkém horku udržela koncentraci až do konce! Pro Adélku to bylo vůbec 1.oficiální turnajové vítězství v kategorii mladších žákyň a rovněž pro Zuzku je 2.místo jedním z jejích největších úspěchů.
Ve společné čtyřhře se pak Adélka se Zuzkou podělila o 3.místo s další skutečskou dvojicí - Dominikou S. a Adélkou B.!
Děkujeme všem děvčatům za vzornou reprezentaci a všem medailistům gratulujeme! Podrobné výsledky z celého turnaje najdete zde!
Semifinalistky dvouhry: Sperátová, Vítková, Rožboudová, Pečenková..... a finalistky: 1.místo - Pečenková A., 2.místo - Sperátová Z.

Finalistky čtyřhry: 1.místo - Řezníčková, Štolfová, 2.místo - Brabcová, Podškubková

31.5.-1.6.2014 - Úspěšné 4.kolo soutěží družstev!

Čtvrté hrací kolo soutěží družstev bylo pro nás nejúspěšnější v dosavadním průběhu letošních soutěží, neboť jsme se dočkali vítězství všech našich soutěžních družstev. Své první dva vítězné zápasy zaznamenali tentokrát totiž i naši Minitenisté v souboji s Moravskou Třebovou. Babytenisté zvítězili již podruhé za sebou a mohou jen litovat nešťastné porážky z 2.kola s Pernštýnem, čímž se připravili o medailovou pozici ve své skupině. Rovněž podruhé zvítězili i Starší žáci. Jim to však bude stačit na pěkné třetí místo v pětičlenné skupině Pardubické krajské soutěže. Mladší žáci ještě nepoznali hořkost porážky a v posledním kole si to v přímém souboji s Hlinskem rozdají o první místo ve své skupině Pardubické krajské soutěže! 

Sobota 31.5. - Starší žactvo - Pard.kr. soutěž sk.B - TK Hlinsko - DTK Skuteč 3:6 - Druhé vítězství v řadě zajistili tito hráči - Šimon Novotný, Bohumil Bezdíček, Damián Pavliš, Petr Štikar, Adéla Bohatá a Zuzana Sperátová. Podrobné výsledky z utkání zde! 

                      Babytenis - VČ Přebor Pardubicko sk.B - DTK Skuteč - TJ Jiskra Havl.Brod B 6:0 - Druhé vítězství Babytenistů v této sezóně o které se zasloužili - Kryštof Horák, Marek Krčil, Tomáš Paulus II a Lukáš Dvořáček. Podrobné výsledky z utkání zde!

Neděle 1.6. - Mladší žactvo - Pard.kr. soutěž sk.B - DTK Skuteč - TC Chrudim A 6:3 - Již čtvrtým vítězstvím v řadě si naši Mladší žáci(Tomáš Paulus, Vojtěch Brožka, Jan Bureš, Kryštof Šulc, Dominika Spilková, Adéla Burešová) zajistili nejhůře druhé místo ve své skupině Pardubické krajské soutěže a v posledním zápase si zahrají s družstvem Hlinska ve vzájemném souboji dvou neporažených o konečné vítězství. Podrobné výsledky z utkání zde!

                      Minitenis - VČ Přebor Pardubicko C - DTK Skuteč - Slovan Moravská Třebová 8:0 a 6:2 - Ve třetím hracím kole se dočkali vítězství i naši minitenisté(Adam Votava, Deniz Rybenský, Oliver Zavoral, Rozálie Wohlinová). Podrobné výsledky z obou utkání najdete zde!

Do soutěží družstev zasáhli i další naši hráči zapůjčení na hostování do jiných oddílů.

Babytenis - Nela Odehnalová (TK Hlinsko - VČ Přebor Pardubicko B)
Mladší žactvo - Bohumil Bezdíček(TK Česká Třebová - VČ Přebor)
                        - Adéla Pečenková(TK Pernštýn Pardubice - VČ Přebor)
                       - Zuzana Sperátová(Tesla Pardubice A - VČ Přebor)

Starší žactvo - Hana Bezdíčková a Eliška Pečenková (TK Pernštýn Pardubice - VČ Přebor)

Dorost - Eliška Pečenková a Hana Bezdíčková (1.VČ Tenisová Pardubice - Pard.kraj.soutěž B)
            - Markéta Štikarová (TK Náchod - Královéhradecký kraj.přebor)

24.-25.5.2014 - Výsledky z 3.hracího kola soutěží družstev!

Do třetího hracího kola se zapojilo 23 našich hráčů. Vítězný víkend našich družstev tentokrát narušila jen prohra minitenistů. Poprvé letos totiž zvítězili Babytenisté a poprvé vůbec v naší historii i Starší žáci. Mladší žáci naopak ještě letos neprohráli a upevnili si tak momentální první příčku ve své skupině! 

Sobota 24.5. - Starší žactvo - Pard.kr. soutěž sk.B - DTK Skuteč - TC Chrudim "B" 6:3 - Na historicky prvním vítězství našeho družstva Starších žáků se podíleli tito hráči - Šimon Novotný, Petr Štikar, Vojtěch Brožka, Jan Bureš, Adéla Pečenková a Zuzana Sperátová. Podrobné výsledky z utkání zde! 

Babytenis - VČ Přebor Pardubicko sk.B - TKSB Světlá nad Sázavou - DTK Skuteč 1:5 - První vítězství Babytenistů v této sezóně o které se zasloužili - Kryštof Horák, Marek Krčil, Tomáš Paulus II a Tomáš Vacek. Podrobné výsledky z utkání zde!

Neděle 25.5. - Mladší žactvo - Pard.kr. soutěž sk.B - LTC Pardubice B - DTK Skuteč 2:7 - Třetím vítězstvím v řadě si naši Mladší žáci(Tomáš Paulus, Vojtěch Brožka, Jan Bureš, Tomáš Vařejčko, Kryštof Šulc, Dominika Spilková, Adéla Burešová) upevnili momentálně čelní pozici ve své skupině Pardubické krajské soutěže a v posledních dvou kolech tak budou hrát o konečné vítězství. Podrobné výsledky z utkání zde!

Minitenis - VČ Přebor Pardubicko C - DTK Skuteč - Spartak Polička 0:8 a 0:8 - Ani ve druhém soutěžním utkání se našim minitenistům příliš nedařilo! Věříme však, že i naši Minitenisté(Adam Votava, Deniz Rybenský, Oliver Zavoral, Rozálie Wohlinová) se již příště mohou dočkat svého prvního vítězství. Podrobné výsledky z obou utkání najdete zde!

Do soutěží družstev zasáhli i další naši hráči zapůjčení na hostování do jiných oddílů.

Mladší žactvo - Bohumil Bezdíček (TK Česká Třebová - VČ Přebor)
                        - Adéla Pečenková (TK Pernštýn Pardubice - VČ Přebor)
                       - Zuzana Sperátová (Tesla Pardubice A - VČ Přebor)

Starší žactvo - Hana Bezdíčková a Eliška Pečenková (TK Pernštýn Pardubice - VČ Přebor)

Dorost - Eliška Pečenková a Hana Bezdíčková (1.VČ Tenisová Pardubice - Pard.kraj.soutěž B)
            - Markéta Štikarová (TK Náchod - Královéhradecký kraj.přebor)

17.-18.5.2014! Výsledky našich hráčů na turnajích ČTS:

Tento víkend byl věnován Východočeským oblastním přeborům v kategoriích minitenis, mladší žactvo a dorost. Své zástupce jsme měli mezi dorostenkami na LTC Pardubice(Eliška Pečenková a Hana Bezdíčková) a mladšími žákyněmi v Žamberku(Zuzana Sperátová, Adéla Pečenková). Z VČ přeborů si při účasti celé východočeské špičky tentokrát žádná z našich holek medaili neodvezla, přesto jim musíme poděkovat za příkladnou reprezentaci našeho oddílu.

Zároveň jsme byli na našich kurtech pořadateli celostátního turnaje kategorie "C" mladších žáků. Bohužel nepříznivé počasí a neustálé dešťové přeháňky tenistům příliš nepřály a narušily tak hladký průběh všech turnajů po celé republice. Na našem domácím turnaji se tak sešlo jen 12 nejvytrvalejších mladších žáků a mezi nimi i čtyři naši hráči(Tomáš Paulus, Vojta Brožka, Jan Bureš a Bohumil Bezdíček). Dohráno bylo až v úterý večer, kdy jsme se konečně dočkali i sluníčka a skutečně letních podmínek. Svými výkony nás potěšili všichni naši hráči ale nejvíce asi Bóďa a to svým prvním turnajovým titulem v kategorii mladších žáků a společně s Honzou i druhým místem ve čtyřhře. Níže si můžete podrobně prohlédnout výsledky všech našich hráčů z tohoto víkendu!

- TOSK Žamberk - VČ Přebor Mladších žákyň - Adéla Pečenková a Zuzana Sperátová - Podrobně zde!
- LTC Pardubice - VČ Přebor Dorostenky - Eliška Pečenková a Hana Bezdíčková - Podrobně zde!
- DTK Skuteč - turnaj kategorie "C" - mladší žáci -
Tomáš Paulus, Vojta Brožka, Jan Bureš (2.místo čtyřhra) a Bohumil Bezdíček(1.místo dvouhra, 2.místo čtyřhra) - Podrobné výsledky z turnaje zde!

12.5.2014 - Výsledky z 2.hracího kola soutěží družstev!

Druhého hracího kola se již zúčastnila všechna naše družstva, včetně nejmladších Minitenistů. Do bojů tentokrát zasáhlo rekordních 25 hráčů. Dalším vítězným zápasem se do bojů o medaile ve své skupině rázně přihlásili Mladší žáci. Starším žákům a Babytenistům uniklo vítězství o pověstný chloupek a ukázali nám tak, že ve svých skupinách nejsou jen do počtu. Nejtěžší úlohu měli při své premiéře Minitenisté, když narazili na jednoho z favoritů letošního VČ přeboru - TOTJ Svitavy. 

Sobota 10.5. - Starší žactvo - Pard.kr. soutěž B - TJ Jiskra Havl.Brod - DTK Skuteč 5:4 - Blízko historicky prvnímu vítězství našeho družstva Starších žáků(Šimon Novotný, Bohumil Bezdíček, Damián Pavliš, Petr Štikar, Natálie Hetfleišová, Zuzana Sperátová) rozhodly o naší prohře až závěrečné čtyřhry. Dočkáme se už příště proti Chrudimi B? Podrobné výsledky z utkání zde!
                     - Babytenis - VČ Přebor Pardubicko B - DTK Skuteč - TK Pernštýn Pardubice 3:3(26:26) - Babytenistům (Kryštof Horák, Marek Krčil, Tomáš Paulus II, Tomáš Vacek) ve druhém utkání ve skupině tentokrát uteklo vítězství o pověstný chloupek. Po závěrečných čtyřhrách totiž utkání skončilo zcela vyrovnaně - 3:3 na zápasy a 26:26 na gamy. O vítězství v utkání tak rozhodlo dodatečné pravidlo, tj. vítězství v souboji týmových jedniček. A v něm bohužel náš Kryštof Horák na svého soupeře nestačil. I zde však věříme, že i babytenisté se dočkají svého letošního prvního vítězství již v příštím kole. Podrobné výsledky z utkání zde!

Neděle 4.5. - Mladší žactvo - Pard.kr. soutěž B - TC Chrudim B - DTK Skuteč 3:6 - Svým druhým vítězstvím se naši Mladší žáci(Tomáš Paulus, Jan Bureš, Tomáš Vařejčko, Kryštof Šulc, Dominika Spilková, Adéla Burešová) opět důrazně přihlásili do bojů o medaile ve své skupině Pardubické krajské soutěže. Výsledky ostatních zápasů ve skupině však jasně ukazují, že stejné naděje si dělají i další čtyři týmy, takže bude až do konce o co bojovat! Podrobné výsledky z utkání zde!
                   - Minitenis - VČ Přebor Pardubicko C - TOTJ Svitavy - DTK Skuteč 7:1 a 8:0 - Premiéra našich Minitenistů(Adam Votava, Deniz Rybenský, Oliver Zavoral, Rozálie Wohlinová) nebyla vůbec jednoduchá, když zajížděli na hřiště jednoho z favoritů letošního VČ Přeboru - TO TJ Svitavy. O poznání snazší soupeři je zřejmě budou čekat v dalších dvou kolech, tak jim přejeme, aby alespoň v jednom ze zbývajících čtyř utkání poznali pocit z vítězství. Podrobné výsledky z obou utkání najdete zde!

Do soutěží družstev zasáhli i další naši hráči zapůjčení na hostování do jiných oddílů.
Babytenis - Nela Odehnalová  (TK Hlinsko - VČ Přebor Pardubicko B)
Mladší žactvo - Bohumil Bezdíček (TK Česká Třebová - VČ Přebor)
                         - Adéla Pečenková (TK Pernštýn Pardubice - VČ Přebor)
                        - Zuzana Sperátová (Tesla Pardubice A - VČ Přebor)

Starší žactvo - Hana Bezdíčková a Eliška Pečenková (TK Pernštýn Pardubice - VČ Přebor)
Dorost - Eliška Pečenková a Hana Bezdíčková (1.VČ Tenisová Pardubice - Pard.kraj.soutěž B)

Dospělí - Markéta Štikarová(Slovan Moravská Třebová D - Pard.kraj.soutěž - 1.třída B)

5.5.2014 - Výsledky z 1.kola soutěží družstev!

Uplynulý víkend byly prvním kolem rozehrány letošní soutěže družstev ve všech kategoriích, ve kterých máme své zástupce, vyjma minitenistů, kteří zahajují až nadcházející víkend! Na tomto místě se každý týden dozvíte stručné výsledky našich družstev!

Sobota 3.5. - Starší žactvo - Pard.kr. soutěž B - DTK Skuteč - TK Ledeč nad Sázavou 3:6 - Proti jednomu z favoritů naší skupiny vybojovalo naše družstvo (ve složení Šimon Novotný, Bohumil Bezdíček, Damián Pavliš, Petr Štikar, Natálie Hetfleišová, Adéla Pečenková) alespoň čestné 3 body. Družstvo starších žáků ve své historicky druhé sezóně tak stále čeká na své první vítězství v soutěžích družstev. Nadějné výkony nám však dávají naději, že již letos bychom se prvního vítězství v této kategorii mohli dočkat! Podrobné výsledky z utkání zde! 

                    - Babytenis - VČ Přebor Pardubicko B - Tesla Pardubice A - DTK Skuteč 5:1 - Babytenisté(Kryštof Horák, Marek Krčil, Tomáš Paulus II, Tomáš Vacek) se při letošní premiéře potýkali s velkou zimou a větrem a v oslabené sestavě neodehráli asi úplně to, na co mají. Věříme však, že nám to ještě letos určitě předvedou! Podrobné výsledky z utkání zde!

Neděle 4.5. - Mladší žactvo - Pard.kr. soutěž B - DTK Skuteč - 1.VČ Tenisová Pardubice 9:0 - Mladší žáci již vloni ukázali, že se v této soutěži neztratí. I letos tak zřejmě bude naše družstvo patřit k adeptům na medailové příčky v naší skupině Pardubické krajské soutěže a to i přes odchod některých opor, které jsme zapůjčili na hostování do nejvyšší VČ soutěže. Na úvod si naše družstvo(ve složení Tomáš Paulus, Vojta Brožka, Jan Bureš, Kryštof Šulc, Dominika Spilková, Adéla Burešová) celkem snadno poradilo se soupeřem z Pardubic. Opravdové zápasy, které skutečně prověří kvalitu tohoto družstva, nás však asi čekají až v dalších kolech! Podrobné výsledky z utkání zde!

Kromě našich družstev však do bojů zasáhli i další naši hráči zapůjčení na hostování do jiných oddílů.
Babytenis - Nela Odehnalová (TK Hlinsko - VČ Přebor Pardubicko B)
Mladší žactvo - Bohumil Bezdíček (TK Česká Třebová - VČ Přebor)
                         - Adéla Pečenková (TK Pernštýn Pardubice - VČ Přebor)
                        - Zuzana Sperátová (Tesla Pardubice A - VČ Přebor)
Starší žactvo - Hana Bezdíčková a Eliška Pečenková (TK Pernštýn Pardubice - VČ Přebor)
Dorost - Eliška Pečenková a Hana Bezdíčková (1.VČ Tenisová Pardubice - Pard.kraj.soutěž B)
Zde musíme podotknout, že všichni tito hráči pomohli svým týmům bojovnými výkony bez jediné porážky!

Celkem se tento víkend zapojilo do soutěží družstev 20 našich hráčů!

1.5.2014! Výsledky: 2.KOLO SKUTEČSKÉ ŽÁKOVSKÉ LIGY 2014

Počasí nám opět přálo a tak se stejně jako v 1.kole SŽL sešlo 32 hráčů a každý z nich si odehrál svá dvě utkání. Žebříčkový posun po dvou vítězstvích ve svých výkonnostních miniskupinách tentokrát zaznamenali - Zuzana Sperátová, Dominika Spilková, Tomáš Paulus, Jan Bureš, Tomáš Vařejčko, Marek Krčil, Tomáš Paulus II. a Patrik Paulus! Hrací termín 3.kola SŽL zatím není stanoven, avšak včas se ho všichni dozvíte! 

POZOR! O NADCHÁZEJÍCÍM VÍKENDU STARTUJÍ SOUTĚŽE DRUŽSTEV!

Pokud nám naše plány nezhatí počasí, tak tento víkend odstartují své letošní účinkování hned tři naše družstva a s nimi i někteří jednotlivci zapůjčení do jiných oddílů na hostování! Níže uvádíme stručný přehled utkání našich týmů!
Sobota 3.5. - 9hod00 - Starší žactvo - DTK Skuteč - TK Ledeč nad Sázavou
                    - 14hod00 - Babytenis - Tesla Pardubice A - DTK Skuteč
Neděle 4.5. - 9hod00 - Mladší žactvo - DTK Skuteč - VČ Tenisová Pardubice

Nominace na jednotlivá utkání zajistí v průběhu tohoto týdne(nejpozději ve čtvrtek po 2.kole SŽL) kapitáni družstev!

28.4.2014! Výsledky našich hráčů na Meziokresních přeborech Pardubického kraje: 

Poslední dva víkendy byly ve znamení bojů o přeborníky Pardubického kraje. Náš oddíl byl pořadatelem přeboru starších žákyň, kterého se zúčastnilo celkem 17hráček. Nejpočetnější zastoupení bylo již tradičně v kategorii mladší žákyně(26hráček). My jsme měli své zástupce v kategoriích dorostenky(Eliška Pečenková), starší žákyně(Eliška Pečenková, Hana Bezdíčková, Natálie Hetfleišová, Zuzana Sperátová, Adéla Pečenková) a mladší žákyně(Zuzana Sperátová, Adéla Pečenková). K naší radosti jsme ani v jedné z těchto kategorií neodešli bez medaile! Celkem naše hráčky vybojovali 7medailí! Za účast a dobrou reprezentaci našeho oddílu však děkujeme i těm, kteří na medailové stupně nedosáhli. Níže si můžete prohlédnout stručný přehled medailových umístění i podrobné výsledky všech hráčů.
19.-20.4.2014
- Svitavy - MO Přebor Mladších žákyň - Adéla Pečenková - 3.místo dvouhra
                                                                 - Zuzana Sperátová/Adéla Pečenková - 2.místo čtyřhra - Podrobně zde!
- Ústí nad Orlicí - MO Přebor Dorostenky - Eliška Pečenková - 3.místo dvouhra, 1.místo čtyřhra - Podrobně zde!
26.-27.4.2014
- Skuteč - MO Přebor Starší žákyně - Hana Bezdíčková - 1.místo dvouhra, 2.místo čtyřhra(společně s Eliškou)
                                                             - Eliška Pečenková - 2.místo dvouhra, 2.místo čtyřhra Podrobně zde!

Finalisté čtyřher na MO Přeborech. Vlevo ml.žákyně ve Svitavách(Pečenková A.,Sperátová Z.,Kmínková Z., Jindrová N.)...
Vpravo starší žákyně ve Skutči(Blažková T., Andrlová E.,Pečenková E.,Bezdíčková H.)

12.4.2014! Výsledky: 1.KOLO SKUTEČSKÉ ŽÁKOVSKÉ LIGY 2014

Za ideálního jarního počasí se v prvním kole SŽL 2014 sešlo celkem 32 hráčů. Chybělo jich 9. Do soutěže se zapojili i dva úplní nováčci - Andrea Zoulíková a Jan Čmelík. Žebříčkový posun po vítězství ve svých miniskupinách zaznamenali - Adéla Pečenková, Zuzana Sperátová, Kristýna Burešová, Dominika Spilková, Jan Čmelík, Nikola Vladyková, Kateřina Pavlišová a Patrik Paulus! Již nyní avizujeme, že 2.kolo SŽL 2014 odehrajeme ve čtvrtek 1.5. většina hráčů v obdobných časech.

5.4.2014 - Aktuální výsledky našich hráčů na turnajích ČTS!

Poslední halový víkend nás reprezentovala na turnaji ČTS pouze Zuzana Sperátová. Přesto to byl opět víkend medailový! Na turnaji mladších žákyň v Poličce získala 3.místo ve dvouhře a 2.místo ve čtyřhře! Podrobné výsledky z turnaje zde!

1.4.2014 - POZOR! Všem hráčům!

Vzhledem k tomu, že tenisová brigáda o uplynulém víkendu proběhla úspěšně, kurty jsou hotové a zbývá už jen hrát na nich a průběžně je udržovat, začínáme počínaje pondělkem 7.4.2014 trénovat na venkovních kurtech! Podrobný rozpis Vašich tréninků najdete v sekci TRÉNINKY!
Děkujeme všem, kteří se tenisové brigády zúčastnili. Ti z Vás, kteří se nemohli dostavit a své brigádnické hodiny(5hodin/člen) si chtějí odpracovat dodatečně, spojte se s předsedou oddílu Dušanem Pečenkou - 777246971. Nějakou brigádnickou činnost určitě ještě budeme potřebovat. Vyplacení z brigádnických hodin(100,-Kč/hod) si rovněž domluvte předem na uvedeném telefonním čísle. Upozorňujeme na nutnost odpracování brigádnických hodin a zaplacení členských příspěvků za období leden-červen 2014 nejpozději do 31.5.2014!


29.3.2014 - Aktuální výsledky našich hráčů na turnajích ČTS!

I vzhledem k tenisové brigádě jsme tento víkend měli jen tři své zástupce na tenisových turnajích. Výsledky přinášíme níže ve stručném přehledu!
Nela Odehnalová(2005) - 3.místo - babytenis - Sparta Praha a 5.místo - babytenis - ČLTK Praha
Bohumil Bezdíček(2004) - mladší žáci - Choceň. Podrobné výsledky zde!
Adéla Pečenková(2003) - 2. místo dvouhra - mladší žákyně - Vysoké Mýto. Podrobné výsledky zde!

22.3.2014 - Eliška s Hankou ovládly čtyřhru na "Béčku" starších žákyň!

Jedinými našimi reprezentanty byly tento víkend naše dvě nejúspěšnější starší žákyně Eliška Pečenková(2000) a Hana Bezdíčková(2001). Děvčata si přivezla z turnaje starších žákyň v České Třebové svůj 1.turnajový titul ve čtyřhře z "Béčka", když nejlepší výkon předvedla až ve finálovém utkání proti Maršálkové(Letovice) s Kovářovou(Č.Třebová). Gratulujeme! Hanka navíc, po vítězství ve vzájemném čtvrtfinálovém souboji s Eliškou, přidala 3.místo ze dvouhry! Podrobné výsledky zde!

15.3.2014 - Aktuální výsledky našich hráčů na turnajích ČTS!

Tento víkend jsme měli na turnajích ČTS celkem 5 zátupců. Medailový úspěch zaznamenala Nela Odehnalová na babytenisovém turnaji v Praze, když na ČLTK obsadila pěkné 3.místo. Podrobné výsledky všech našich zástupců najdete níže:
Eliška Pečenková(2000) a Hana Bezdíčková(2001) - dorostenky - Tesla Pardubice. Podrobné výsledky zde!

Nela Odehnalová(2005) - 3.místo - babytenis - ČLTK Praha. Podrobné výsledky zde!
Marek Krčil(2006) a Tomáš Paulus(2005) - babytenis - Havlíčkův Brod. Podrobné výsledky zde!

8.3.2014 - Aktuální výsledky našich hráčů na turnajích ČTS!

Ani tento víkend naši hráči nepřijeli s prázdnou! Nejvíce se výsledkově dařilo Adéle Pečenkové v Hradci Králové a Haně Bezdíčkové v České Třebové. Podrobné výsledky našich zástupců přínášíme níže:

Adéla Pečenková(2003) - 3. místo dvouhra a 1.místo čtyřhra - mladší žákyně - Hradec Králové. Podrobné výsledky zde!

Bohumil Bezdíček(2004) - mladší žáci - Hradec Králové. Podrobné výsledky zde!

Eliška Pečenková(2000) a Hana Bezdíčková(2001) 3. místo dvouhra(Hana) a 3.místo čtyřhra - dorostenky - Česká Třebová. Podrobné výsledky zde!


1.3.2014 - Aktuální výsledky našich hráčů na turnajích ČTS!

Dalšího turnajového víkendu se tentokrát zúčastnili jen 3 naši zástupci, kteří však přivezli kompletní sbírku medailových umístění! Nela Odehnalová na dalším pokračování kvalitně obsazeného babytenisového "Masters" na Spartě Praha potvrdila svou dobrou výkonnost ziskem 3.místa! Zuzana Sperátová na turnaji ve Vysokém Mýtě poprvé postoupila ve dvouhře mladších žákyň do finále a obsadila konečné 2.místo! Adéla Pečenková na stejném turnaji vypadla bohužel po třísetové bitvě již v prvním kole dvouhry, kde narazila na pozdější vítězku Švarcovou z Prostějova. Ve společné čtyřhře však holky získaly svůj 1.turnajový titul, když ve finále poměrně suveréně zvítězily nad dvojicí Švarcová(Prostějov)+Šalamounová(Šumperk). Podrobnější výsledky si můžete opět prohlédnout níže ve stručném přehledu!

Nela Odehnalová(2005) 3.místo - babytenis - Sparta Praha. Podrobněji zde!
Zuzana Sperátová(2003), Adéla Pečenková(2003) - 2. místo dvouhra(Zuzana) a 1.místo čtyřhra - mladší žákyně - Vysoké Mýto. Podrobněji zde!

22.2.2014 - Aktuální výsledky našich hráčů na turnajích ČTS!

Celkem 6 hráčů se tento víkend zúčastnilo některého z oficiálních turnajů ČTS! Jejich výsledky si můžete prohlédnout níže ve stručném přehledu!

Bohumil Bezdíček(2004) - mladší žáci - Česká Třebová. Podrobněji zde!
Zuzana Sperátová(2003), Adéla Pečenková(2003), Dominka Spilková(2002) a Adéla Burešová(2002) - mladší žákyně - Tesla Pardubice.Podrobněji zde!
Eliška Pečenková(2000) - 2.místo ve dvouhře a 1.místo ve čtyřhře - starší žákyně - Vysoké Mýto. Podrobněji zde!

15.2.2014 - Další medaile pro naše barvy z VČ halových přeborů!

Další úspěšný výsledek pro náš oddíl získala na Východočeských přeborech kategorie babytenis konaných ve Svitavách Nela Odehnalová(2005), když vybojovala pěkné 2.místo. Na turnaji nestačila jen na svou tradiční soupeřku z posledních měsíců Válkovou z Poličky! Podrobné výsledky z turnaje najdete zde!

Dalšího babytenisového turnaje v Havlíčkově Brodě se pak zúčastnili také dva naši babytenisté kluci - Tomáš Paulus(2005) a Marek Krčil(2006)! Klukům se tentokrát příliš nedařilo, přesto zde jistě získali spoustu herních zkušeností, které určitě později zúročí v soutěžích družstev! Podrobné výsledky najdete zde!

8.2.2014 - Eliška Pečenková se zúčastnila halového mistrovství ČR starších žákyň v Plzni.

Už samotná skutečnost, že se Eliška na MČR vůbec kvalifikovala, byla jejím velkým úspěchem. Na turnaji samotném již v prvním kole nestačila na pozdější semifinalistku Zdrůbeckou z ČLTK Praha. Podrobné výsledky z turnaje zde!

1.2.2014 - Nela Odehnalová vyhrála v Poličce!

Svého prvního vítězství v této sezóně dosáhla naše babytenistka Nela Odehnalová, která ovládla turnaj děvčat v Poličce! Oplatila tak domácí favoritce Válkové semifinálovou porážku z předchozího poličského turnaje. Dále si můžete prohlédnout také výsledky dalších našich zástupců na oficiálních turnajích ČTS! O tom, jak důležité je uhrát právě ten poslední míček v celém zápase se přesvědčily naše dvě reprezentantky na turnaji dorostenek v Hradci Králové(Eliška P. s Hankou B.), když ve čvrtfinále čtyřhry proti favorizovaným sestrám Baumovým ze Dvora Králové prohrály 13:11 v supertiebreaku, když předtím neproměnily 6 mečbolů! 

Nela Odehnalová(2005) 1.místo babytenis v Poličce
Bohumil Bezdíček(2004) mladší žáci - Choceň. Podrobné výsledky zde!
Eliška Pečenková(2000) a Hana Bezdíčková(2001) dorostenky - Hradec Králové. Podrobné výsledky zde!

25.1.2014 - GRATULACE!

Velkého osobního i oddílového úspěchu dosáhla o uplynulém víkendu Eliška Pečenková, která se na Východočeských halových přeborech starších žákyň, konaných v Hradci Králové, umístila na vynikajícím 2.místě ve dvouhře a společně s Hankou Bezdíčkovou toto umístění, tedy 2.místo, zopakovaly také ve čtyřhře! Tyto výsledky se řadí mezi nejvýznamnější v naší oddílové historii a oběma děvčatům k tomu gratulujeme! Význam tomuto výsledku přidává i skutečnost, že se Eliška svým druhým místem na Východočeských přeborech ve dvouhře kvalifikovala na mistrovství ČR starších žákyň, které se bude konat od 8.2. v Plzni! Přejme si, aby i další naši nadějní hráči někdy v budoucnu napodobili tento úspěšný výsledek, který dodává chuť do další práce nejen jim, ale i nám trenérům! Podrobné výsledky z VČ přeborů si prohlédněte zde!

2.místo čtyřhra na VČ přeborech - Pečenková E.+Bezdíčková H. Finalisté dvouhry - 2.místo - Pečenková E. - 1.místo - Josefová A.

Turnajů ČTS se však tento víkend zůčastnili i někteří další naši hráči! Níže si prohlédněte jejich výsledky!

Bohumil Bezdíček(2004) se zúčastnil turnaje mladších žáků v Dříteči. Podrobné výsledky zde!
Zuzana Sperátová(2003) se zúčastnila turnaje mladších žákyň na Tempo Praha. Podrobné výsledky zde!

18.1.2014 - Výsledky našich hráčů z turnajů ČTS

Tento víkend se nejvíce dařilo Nele Odehnalové a Adéle Pečenkové. Obě si z turnajů přivezli svůj nejlepší výsledek v této sezóně - 2.místo! Turnajů se však zúčastnilo ještě dalších 6 našich hráčů, jejichž výsledky si můžete prohlédnout níže!

Nela Odehnalová(2005) - 2.místo babytenis - Sparta Praha. Podrobné výsledky zde!
Marek Krčil(2006) a Tomáš Paulus(2005) - babytenis - Svitavy. Podrobné výsledky zde!
Jan Bureš(2003) - mladší žáci - TCV Pardubice. Podrobné výsledky zde!

Zuzana Sperátová(2003), Adéla Pečenková(2003), Dominka Spilková(2002) a Adéla Burešová(2002) - mladší žákyně - Polička. Adélka 2.místo ve dvouhře a společně se Zuzkou ještě 3.místo ve čtyřhře. Podrobné výsledky všech našich hráček zde!

11.1.2014 - Výsledky našich hráčů z turnajů ČTS

Dalšího turnajového víkendu se tentokrát zúčastnili jen 3 naši zástupci.
Zuzana Sperátová(2003) a Adéla Pečenková(2003) se zúčastnili silně obsazených Východočeských halových přeborů mladších žákyň v České Třebové. Do druhého kola se podařilo projít jen Zuzce přes Macurovou z Hradce Králové. Adélka nezvládla obě koncovky jinak vyrovnaného duelu s Heřmanovou z Pardubic. Podrobné výsledky si můžete prohlédnout zde!

Eliška Pečenková(2000) na turnaji starších žákyň v Hradci Králové se doslova probojovala(po tříhodinovém zápase s Blažkovou z Pardubic) do semifinále, kde tentokrát nezvládla koncovky dvou vyrovnaných setů s Kovářovou z České Třebové. Obsadila tak konečné 3.místo ve dvouhře a k němu ještě přidala 3.místo ze čtyřhry společně s Katkou Ducháčkovou z Ústí nad Orlicí. Podrobněji zde!

4.1.2014 - I první soutěžní víkend v novém roce byl medailový:

I o uplynulém víkendu někteří naši zástupci nezaháleli a účastnili se oficiálních turnajů ČTS. Některého z turnajů se zúčastnilo celkem 6 našich hráčů. Nejvíce se pak dařilo Bohumilovi Bezdíčkovi a Nele Odehnalové.
Nela Odehnalová(2005) si přivezla 3.místo z babytenisového turnaje v Poličce.
Bohumil Bezdíček(2004) a
Jan Bureš(2003) se zúčastnili turnaje mladších žáků v Žamberku. Více se zde dařilo "Bóďovi", neboť se probojoval až do semifinále dvouhry a získal tak své první medailové umístění v této kategorii - 3.místo! Podrobné výsledky zde!

Adéla Pečenková(2003) se zúčastnila "Béčkového turnaje mladších žákyň v Pardubicích. V nabité konkurenci se ji podařilo probojovat do druhého kola. Tam však již nestačila na druhou nasazenou Csabi z Frýdku-Mýstku. Podrobné výsledky zde!
Eliška Pečenková(2000) a Hana Bezdíčková(2001) na turnaji dorostenek v Dříteči tentokrát žádné medaile nezískaly a to i přesto, že v soubojích se staršími protihráčkami herně nezklamali. Výsledky zde!

Top události roku 2014: (stručný přehled)


- Další historická vylepšení žebříčkových umístění (osobních či oddílových) našich nejlepších hráčů na oficiálních žebříčcích ČTS:
žebříček Mladších žákyň 2014:
Adéla Pečenková(2003)
(119.v ČR, 10.ve VČ)
Zuzana Sperátová(2003)
(145.v ČR, 13.ve VČ)
Dominika Spilková(2002)
(544.v ČR, 56.ve VČ)
Adéla Burešová(2002)
(642.v ČR, 69.ve VČ)
Nikola Vladyková(2004)
(802.v ČR, 88.ve VČ)
žebříček Mladších žáků 2014:
Bohumil Bezdíček(2004)
(225.v ČR, 29.ve VČ)
Jan Bureš(2003)
(1153.v ČR, 147.ve VČ)
Martin Salát(2002)
(1465.v ČR, 184.ve VČ)
Tomáš Paulus(2002)
(1527.v ČR, 191.ve VČ)
Tomáš Vařejčko(2003)
(1668.v ČR, 201.ve VČ)
Vojtěch Brožka(2002)
(1748.v ČR, 206.ve VČ)
žebříček Starších žákyň 2014:
Hanka Bezdíčková(2001) a
Eliška Pečenková(2000)
shodně
(53.v ČR, 5.ve VČ)
Adéla Pečenková(2003)
(443.v ČR, 38.ve VČ)
Zuzana Sperátová(2003)
(714.v ČR, 69.ve VČ) - Rok 2014 se stal také doposud nejbohatším rokem co se týče medailových umístění našich hráčů na oficiálních turnajích ČTS
V roce 2014 se našim hráčům podařilo posbírat neuvěřitelných 90 medailových umístění! Z toho bylo rekordních 26 prvních míst, 35 druhých míst a 29 třetích míst. Na zisku těchto medailových umístění se podílelo celkem 9 našich hráčů! - K nejcennějším individuálním úspěchům v letošní sezóně počítáme především 2.místo Elišky Pečenkové z halových VČpřeborů ve dvouhře a další dvě 2.místa ze čtyřhry s Hankou Bezdíčkovou(VČ přebory zima i léto). A že byla společná čtyřhra silnou stránkou našich děvčat dokazuje také jejich vítězství v deblu na halovém turnaji starších žákyň kategorie "B" v České Třebové a jedním z největších úspěchů je i 3.místo na letním turnaji starších žákyň kategorie "A" v Pelhřimově!
Rovněž si ceníme 2x 2.místa z VČ přeborů v babytenisu(zima i léto), které pro náš oddíl získala Nela Odehnalová!
- alespoň jedno individuální turnajové vítězství na některém z oficiálních turnajů ČTS v roce 2014 se podařilo získat celkem šesti našim hráčům. Byli to: Eliška Pečenková, Hana Bezdíčková, Nela Odehnalová, Bohumil Bezdíček, Zuzana Sperátová a Adéla Pečenková - V soutěžích družstev se nejvíce dařilo: mladším žákům(2.místo v Pardubické krajské soutěži) a starším žákům(3.místo v Pardubické krajské soutěži). Oba tyto výsledky jsou historicky nejlepší oddílové výsledky našeho družstva v této věkové kategorii!

Výsledky ze soutěží družstev...

MINITENIS:
Svitavy-Skuteč 7:1 a 8:0
Skuteč-Polička 0:8 a 0:8
Skuteč-Mor.Třebová 8:0 a 6:2

BABYTENIS:
Tesla Pardubice-Skuteč 5:1
Skuteč-Pernštýn Pce B 3:3(26:26)
Světlá-Skuteč 1:5
Skuteč-Havl.Brod B 6:0
Skuteč-Hlinsko 0:6
ML.ŽÁCI:
Skuteč-VČTenisová Pce 9:0
Chrudim B-Skuteč 3:6
LTC Pardubice-Skuteč 2:7
Skuteč-Chrudim A 6:3
Hlinsko-Skuteč 3:6

ST
.ŽÁCI: Skuteč-Ledeč n/S. 3:6
Havl.Brod-Skuteč 5:4
Skuteč-Chrudim B 6:3
Hlinsko-Skuteč 3:6SKUTEČSKÝ ŽEBŘÍČEK
Aktuálně k 31.12.2014:
1.místo - Hana Bezdíčková
2.místo - Eliška Pečenková
3.místo - Adéla Pečenková
4.místo - Bohumil Bezdíček
5.místo - Natálie Vašulínová
6.místo - Jana Kotvasová
7.místo - Kristýna Jiroutková
8.místo - Zuzana Sperátová
9.místo - Natálie Hetfleišová
10.místo - Petr Štikar
11.místo - Markéta Štikarová
12.místo - Nela Odehnalová
13.místo - Tomáš Paulus
14.místo - Dominika Spilková
15.místo - Adéla Bohatá
16.místo - Jan Bureš
17.místo - Adéla Burešová
18.místo - Jan Čmelík
19.místo - Kristýna Burešová
20.místo - Barbora Zdražilová
21.místo - Damián Pavliš
22.místo - Marek Krčil
23.místo - Daniel Macháček
24.místo - Michaela Sperátová
25.místo - Vojtěch Brožka
26.místo - Tomáš Vařejčko
27.místo - Anna Váňová
28.místo - Tomáš Paulus II
29.místo - Nikola Vladyková
30.místo - Martin Obrovský
31.místo - Kryštof Horák
32.místo - Lukáš Dvořáček
33.místo - Kateřina Pavlišová
34.místo - Andrea Zoulíková
35.místo - Martin Votava
36.místo - Tomáš Vacek
37.místo - Kateřina Váňová
38.místo - Patrik Paulus
39.místo - Viktorka Kučerová
40.místo - Adéla Myšková