Zimní Liga Líného Tenisu 2022-2023

Zimní Liga Líného Tenisu
2022-2023


Podobně jako letní soutěž Skutečská Tenisová Liga je i Zimní Liga Líného Tenisu určena pro hráče všech výkonnostních kategorií od 16ti let. Závodní hráči i neregistrovaní, členové klubu i nečlenové, muži i ženy. Zkrátka všichni, kdo mají chuť si zahrát a seznámit se i s novými protihráči.
Hrací systém je nastaven tak, aby se mezi sebou utkávali hráči podobné výkonnosti s možností žebříčkového postupu či sestupu.  Rozdíl je jen v tom, že Zimní Liga probíhá v hale a hrají se Supertiebreaky se speciálními tenisovými míči pro "Líný tenis".
Do soutěže se mohou noví hráči zapojit kdykoliv v průběhu rozehrané soutěže.

MOTO ZLLT: Není důležité zvítězit, ale pořádně si zahrát!


Pravidla a výsledky soutěže najdete zde.... 


Prvního ročníku ZLLT se zúčastnilo celkem 27 hráčů. V pěti hracích dnech se odehrálo celkem 14 soutěžních kol. Nejlepším "Líným tenistou" se stal Aleš Sperát a nejlepší "Línou tenistkou" se stala Adéla Pečenková. Troufáme si však říci (a každý, kdo si to vyzkoušel, to asi potvrdí), že pro lenochy tato soutěž určitě není. 
Níže uvádíme konečné pořadí v žebříčku sestaveném ze všech účastnících se "Líných tenistů".

1. Sperát Aleš, 2. Pečenka Dušan, 3. Kratochvíl Jiří, 4. Paulus Tomáš, 5. Kvapil Jaromír, 6. Krčil Marek, 7. Pečenková Adéla, 8. Šikl Milan, 9. Škorpík Marek, 10. Šikl Ivan, 11. Sperátová Iva, 12. Mareš David, 13. Elich Lukáš, 14. Černý Martin, 15. Sperátová Zuzana, 16. Bureš Lubomír, 17. Sedlačík Ondřej, 18. Pečenková Eliška st., 19. Šmaha David, 20. Andrle David,  21. Zelinka Filip, 22. Zelinka Robert ml., 23. Peřina Jaroslav ml., 24. Haman Martin ml., 25. Sedlačík Jan, 26. Šmaha Tomáš, 27. Durek Josef